• slider1.jpg

Podsumowanie 2020 roku Wtorek, 29 grudnia 2020

Jaki był mijający rok dla naszej gminy? Co udało się zrobić mimo pandemii, jak trudny czas wpłynął na inwestycje i jakie mamy plany na przyszłość ? Wszystkiego dowiecie się z naszego biuletynu. Zapraszamy do lektury. Wkrótce biuletyn trafi również do Państwa domów w wersji drukowanej.

 

Miasto i Gmina Stary Sącz w 2020 roku - POBIERZ

Rok 2020 niepodobny był do innych. Dotknięci nową sytuacją staraliśmy się sprostać nie tylko zwyczajnym, codziennym obowiązkom, ale musieliśmy stawić czoła zupełnie nowym wyzwaniom. Mimo trudnych i pełnych wątpliwości chwil, które dotykały zapewne wielu z Was, uważam, że jako społeczność, jako samorząd zdaliśmy egzamin. Nasza gmina, nasze miasto jest w dobrej formie. Udało się nie tylko zrealizować i kontynuować wiele inwestycji. Nakreśliliśmy kolejne plany i zamierzenia. Nie możemy przecież zatrzymać się w połowie drogi.

Gmina Stary Sącz przygotowuje się do kolejnej dekady rozwoju, opracowuje strategię, dzięki której będzie możliwy dalszy jak najbardziej optymalny kierunek naszych wspólnych działań. Dziękuję Radzie Miejskiej w Starym Sączu za rozwagę i wspólne działanie dla dobra gminy. Dziękuję mieszkańcom za zrozumienie, wspieranie naszych pomysłów na miasto i gminę, dyskusję, zaangażowanie obywatelskie. Bądźmy razem, nie tylko od święta, wspierajmy się nadal w pożytecznych inicjatywach. Wejdziemy w przyszły rok z większym doświadczeniem, bardziej odporni na przeciwności losu i mocniejsi. Dla gminy Stary Sącz.

Jacek Lelek
Burmistrz Starego Sącza