• slider1.jpg

Nauczyciele! Wszystkiego najlepszego! Środa, 14 października 2020

W obecnej sytuacji tradycyjny, uroczysty Dzień Nauczyciela się nie odbędzie. Ale nie zapominamy o pasji, oddaniu zawodowemu powołaniu, wytrwałej pracy i bardzo za wszystko dziękujemy.

 - Nie możemy się spotkać tradycyjnie, ale nauczycielom i wszystkim pracownikom oświaty dziękuję za trud i zaangażowanie w pracę na rzecz młodego pokolenia - mówi burmistrz Jacek Lelek. - Życzę dużo zdrowia, wytrwałości, radości i satysfakcji z wykonywanego zawodu. Niech w każdym dniu towarzyszy Wam serdeczność i życzliwość Waszych uczniów oraz szacunek i uznanie całego społeczeństwa. Szczęść Boże!

Z okazji dnia Edukacji Narodowej burmistrz Starego Sącza przyznał nagrody finansowe dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych. Otrzymali je Elżbieta Bodziony, Grażyna Smaga, Barbara Baziak, Maria Kałuzińska, Renata Burchel, Wioletta Nowak, Joanna Ustarbowska- Dudka, Izabela Citak, Barbara Porębska, Grzegorz Garwol, Aleksander Łukasik , Piotr Wańczyk. Nagrody burmistrza otrzymali ponadto nauczyciele szkół, dla których Gmina Stary Sącz jest organem prowadzącym tj.: Ewa Komar, Beata Nowak, Jadwiga Witowska, Ewelina Szary, Alina Citak, Krystyna Kozieńska, Maria Zaryczny, Iwona Łukasik, Maksymilian Tomasiak, Wiesław Warcholak i Bogumił Tutko.

Ze względu na panującą sytuację i bezpieczeństwo odwołano uroczystości Dnia Nauczyciela i osobiste wręczenia nagród. Z okazji Dnia Nauczyciela również dyrektorzy szkół przyznali nagrody dla swoich pracowników w szkołach.

300 pisemnych życzeń w postaci kartek okolicznościowych trafiło do emerytów i rencistów - byłych pracowników szkół i placówek oświatowych z Gminy Stary Sącz.


 Urząd Miejski w Starym Sączu