• slider1.jpg

Uczniowie Szkoły w Popowicach w Ogrodzie Marzeń Piątek, 28 września 2018

W czwartek 27 września br. uczniowie Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w Popowicach z klas 1, 2 i 3 gościli w Ogrodzie Marzeń Wiolety Kmiecik w Myślcu.

Uczniowie z Popowic, w przepięknej scenerii, pełnej kwiatów i jesiennych zapachów Ogrodu Marzeń w Myślcu przedstawili krótki program artystyczny poświęcony Ojczyźnie – pisze Tomek na internetowej stronie Szkoły Podstawowej w Popowicach. - Były śpiewy pieśni patriotycznych, była recytacja wierszy. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Burmistrz, Wielki Przyjaciel naszej szkoły, który na prośbę dzieci odczytał kilka wierszy patriotycznych. Na zakończenie był poczęstunek przygotowany przez Panią Wioletę i jej sąsiadkę. Warto aby każdy dotarł do tego przepięknego Ogrodu Marzeń i pocieszył oko oraz inne zmysły. Dziękujemy Pani Wioli, twórczyni Ogrodu Marzeń za zaproszenie, przygotowanie „biało-czerwonych” słodyczy dla dzieci i upominków dla starszych; Pani Dyrektor Grażynie Smaga i nauczycielom, którzy przygotowali to spotkanie i program artystyczny: Pani Marcie Słaby, Pani Anecie Lompart, Pani Jadzi Bochniarz i Pani Marii Czajkowskiej – wszystkie Panie wstały o czwartej rano, aby upiec dla dzieci ciasteczka. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie podziękowań dla Pani Wioli.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć →


Urząd Miejski w Starym Sączu, za: http://sp-popowice.pl/index.php/2018/09/27/100-lecie-niepodleglosci-w-ogrodzie-marzen)