• slider1.jpg

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców Poniedziałek, 14 maja 2018

Gmina Stary Sącz nie tylko tworzy Stefę Aktywności Gospodarczej, budując infrastrukturę i scalając grunty, zmieniając plany zagospodarowania przestrzennego pod potrzeby firm, ale chce być też platformą wymiany informacji i spotkań ważnych dla sektora małych i większych przedsiębiorstw.

23 maja od godz. 13.00 w sali obrad Urzędu Miejskiego w Starym Sączu (ul. Stefana Batorego 25) zaplanowano dwa spotkania.

Podczas pierwszego specjaliści z Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie odpowiedzą na pytania: Jak pozyskać dofinansowanie na rozwój firmy, w tym bony na innowacje i jakimi narzędziami Województwo Małopolskie może wspierać przedsiębiorców? Część spotkania będzie poświęcone budownictwu energooszczędnemu w praktyce - przykłady wdrożeń Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego, a o praktycznym zastosowaniu odnawialnych źródeł energii opowiedzą fachowcy z Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii Akademii Górniczo-Hutniczej.

Drugie spotkanie organizuje Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego. Tutaj też dowiemy się jak zarządzać wiekiem w przedsiębiorstwie, poprawić ergonomię miejsca pracy i zdobyć bony wdrożeniowe o wartości do 5 000 zł na doposażenie lub wyposażenie stanowisk pracy. Dla Państwa wygody spotkania zaplanowano jedno po drugim.

Serdecznie zapraszamy.


Urząd Miejski w Starym Sączu
fot. UMWM