• slider1.jpg

"Jedynka" wkręcona w pomaganie - apel o pomoc dla Oliwki Kurzei Poniedziałek, 04 grudnia 2017

Ruszyła kampania na rzecz pomocy uczennicy SP nr 1 w Starym Sączu - Oliwii Kurzei - zainicjowana przez wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu „Budzimy serca” działającego w szkole.

Wszystkich starosądeczan - ludzi wrażliwych serc - prosimy o wsparcie szlachetnej inicjatywy. Zapraszamy do odwiedzenia portalu Polak Pomaga ( zakładka wolontariat). Link strony: https://polakpomaga.pl/kampania/wkrec-sie-w-pomaganie?utm_source=index

Pomagać mogą Państwo także za pośrednictwem konta bankowego: mBank 33 1140 2004 0000 3302 7720 6125 (tytuł: „Wkręć się w pomaganie”). Wszyscy możemy wspierać Rodziców naszej uczennicy Oliwii Kurzei w codziennej nauce samodzielności. Istnieje możliwość wypożyczenia stacjonarnego – profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego o nazwie Innowalk, który automatycznie po zaprogramowaniu będzie poruszał nogami Oliwki, umożliwiając - poprzez intensywne ćwiczenia - zakodowanie w mózgu niepełnosprawnej dziewczynki tych czynności, które stymulują proces poruszania się.

Wkręcamy się w pomaganie i walkę o zdrowsze i piękniejsze dzieciństwo chorego dziecka. Wszystkim mieszkańcom, którym los Oliwii nie jest obojętny, serdecznie dziękujemy za życzliwość i bezinteresowną pomoc!

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Starym Sączu