• slider1.jpg

Dofinansowanie do fotowoltaiki, pomp ciepła, solarów. Spotkania informacyjne w Starym Sączu Wtorek, 05 września 2017

Zachęcamy do udziału w spotkaniach informacyjnych na temat projektu, który pomoże obniżyć wydatki na zakup i montaż instalacji odnawialnych źródeł energii nawet do 60% i złożenia nowych ankiet dotyczących OZE.

Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego w partnerstwie z gminami: Stary Sącz, Krynica Zdrój, Łabowa, Łącko, Muszyna, Nawojowa, Piwniczna Zdrój, Podegrodzie i Rytro będzie starać się o dofinansowanie do 60% kosztów montażu instalacji odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika, solary, pompy ciepła).

W związku z tym zapraszamy Państwa na spotkania informacyjne na temat instalacji OZE, które odbędą się:

11 września 2017 r. /poniedziałek/ godz. 15.30 i 13 września 2017 r. /środa/ godz. 17.00 w Urzędzie Miejskim w Starym Sączu, ul. Stefana Batorego 25, sala obrad I piętro.

Stowarzyszenie będzie aplikować o środki na rozwój infrastruktury produkcji energii z odnawialnych źródeł do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

UWAGA!
Warunkiem ubiegania się o ewentualne dofinansowanie jest  wypełnienie ankiety i złożenie jej w Urzędzie Miejskim w Starym Saczu ( parter, pokój 11) lub przesłanie jej na adres Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego, 33-343 Rytro 380 w terminie do 20 września 2017 r. Na podstawie ww. ankiety sporządzony zostanie audyt oraz określone możliwości montażu. Ankietę mozna wysłać również drogą elektroniczną na adres gmina@starysacz.pl. Podpisany skan ankiety musi być czytelny.

Osoby, które już składały deklaracje dotyczace OZE i nadal są zainteresowane dofinansowaniem, powinny to zrobić jeszcze raz, ponieważ nowe ankiety są rozbudowane i zaktualizowane.

ANKIETA do pobrania tutaj: img.iap.pl/s/114/7856/Edytor/File/Ankieta_OZE.pdf

Więcej o korzyściach z instalacji OZE tutaj: img.iap.pl/s/114/7856/Edytor/File/Prezentacja_OZE.pdfUrząd Miejski w Starym Sączu