• slider1.jpg

Integracja poprzez teatr w starosądeckim Sokole Wtorek, 19 marca 2013

Stowarzyszenie Rodziców, Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Promyk” z siedzibą w Podegrodziu - organ prowadzący Warsztat Terapii Zajęciowej w Gostwicy zaprasza na przedstawienie „Szelmostwa lisa Witalisa" w piątek, 22 marca 2013 o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Sztuki "Sokół" w Starym Sączu.

- Przedstawienie jest rezultatem projektu „Kraina wyobraźni” – integracja poprzez teatr, prowadzonego przez aktorów „Teatru Każdej Sztuki” z Nowego Sącza – informuje Urszula Potoniec-Mędoń wiceprezes Stowarzyszenia. - Premiera odbyła się 12 czerwca 2012 w Gminnym Ośrodku Kultury w Podegrodziu. W przedstawieniu biorą udział podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej. Wstęp jest bezpłatny, ale prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na wsparcie działalności WTZ (zezwolenie na prowadzenie zbiórki wydane przez Burmistrza Starego Sącza nr USC.5311.2.2013 z dnia 5 marca 2013).
 Zachęcamy do zapoznania się z artykułem na temat przedstawienia w portalu: www.sadeczanin.info oraz relacji tv-ns z konferencji prasowej.

Publik. R.K.