• slider1.jpg

Aktualności najnowsze

 • Komunikat Burmistrza Starego Sącza w związku z przebudową ulicy Cyganowickiej, drogi Barcice – Cyganowice i mostu nad Popradem w Popowicach

 • Czwartek, 28 kwietnia 2016

  Nowy herb Starego Sącza?

  Na sesji Rady Miejskiej Starego Sącza 25 kwietnia br. burmistrz Jacek Lelek zaprezentował trzy wersje nowego herbu Starego Sącza. Teraz zajmie się nimi i przedstawi swoją opinię Komisja Statutowa, Inwentaryzacji, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Miejskiej Starego Sącza.

 • W środę 4 maja przed południem na dziedzińcu klasztornym w Starym Sączu pojawią się oryginalne symbole Światowych Dni Młodzieży; krzyż i ikona Salus Populi Romani. Pierwszy raz znaki te otrzymała młodzież z rąk Jana Pawła II i od tego czasu peregrynują one po miejscach Światowych Dni Młodzieży.

 • Piątek, 22 kwietnia 2016

  Jubileuszowe torty radia RDN

  Śpiewaj sto lat z radiem RDN Nowy Sącz! Mamy dla Was 5 wyśmienitych tortów na nasze 5. urodziny! – zachęca Biuro Reklamy i Promocji popularnej w naszym regionie rozgłośni radiowej.

 • W remizie OSP w Starym Sączu trwają intensywne próby nowego przedstawienia w ramach projektu „Integracyjna Grupa Teatralna 2016”, opracowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Gniazdo” w Starym Sączu. Przedstawienie współfinansuje Gmina Stary Sącz.

 • W 2016 roku Gmina Stary Sącz wyremontuje dwa odcinki dróg w ramach podziału środków finansowych na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Minister Infrastruktury i Budownictwa przyznał dla Starego Sącz na ten cel promesę w wysokości 210 tys. złotych.

 • Niedziela, 10 kwietnia 2016

  Koncert wdzięczności na dziesięciolecie!

  W niedzielę 10 kwietnia br. w starosądeckim Sokole odbył się coroczny Koncert Wdzięczności Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Gniazdo w Starym Sączu, które pracuje z powszechnym uznaniem już 10 lat!

 

 INFORMACJE, KOMUNIKATY URZĘDU MIEJSKIEGO

♦ Obwieszczenie Rady Miejskiej w Starym Sączu o uchwałach podjętych na XIX Posiedzeniu Rady 25 kwietnia 2016 roku ►

♦ Uwaga: Akcja portalu DuzaRodzina.pl „Nasi Nowi Partnerzy Karty Dużej Rodziny” ogólnopolskiego programu zniżek i rabatów dla rodzin 3+ ►


♦ Wojskowa Komenda Uzupełnień w Nowym Sączu poszukuje ochotników do odbycia służby przygotowawczej... ►


♦ Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Nowym Sączu informuje o konkursie: W rolnictwie można pracować bezpieczniej
♦ Uwaga! Zmiany w podatkach na rok 2016 - nowe wzory formularzy (jednorazowa opłata podatku do kwoty 100 zł)

Uwaga: Nowe zasady (od 18 lipca 2015 roku) ubiegania się o dotację na wykonanie przyłącza kanalizacyjnego


Mieszkańcy Gminy Stary Sącz mogą korzystać z Sądeckiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu w formie bezpłatnej pomocy: psychologa, mediatora, prawnika, kuratora sądowego, itd. ►


  

  


      Piszą o nas, mówią, pokazują:

 

 

 

 


       

 

Kalendarz imprez