• slider1.jpg

Aktualności najnowsze

  • Przez dwa dni na Rynku Starego Sącza odbywał się wielki pokaz rękodzieła przy muzyce, śpiewie i tańcach. Twórcy najciekawszych prezentacji zostali wyróżnieni „za utrzymywanie i rozwijanie tradycji i wartości rzemiosła, rękodzieła ludowego oraz pielęgnowanie tradycji”.

  • Dyrektor Zespołu Obsługi Finansowo-Administracyjnej Szkół w Starym Sączu informuje o programie rządowym pomocy uczniom „Wyprawka szkolna” i sposobie jego realizacji (Uchwała Nr 144/2014 Rady Ministrów oraz Rozporządzenie Rady Ministrów z 29.07.2014 r. w sprawie udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych).

  • Spółka Sądeckie Wodociągi ogłasza konkurs na hasło promujące projekt edukacyjny dla dzieci i młodzieży „Akademia Wodnika”. Zwycięzcę poznamy podczas I Pikniku Wodociągowego w niedzielę 31 sierpnia w Starym Sączu (w pierwszym dniu Międzynarodowego Tygodnia Wody). Do wygrania tablet o wartości ok. 1,3 tys. zł.

  • W nocy ze środy na czwartek 13-14 sierpnia nad Starym Sączem przeszła wichura o charakterze trąby powietrznej. Najbardziej ucierpiała zabudowa przy ul. Partyzantów, Papieskiej, szkody są na ul. Węgierskiej i w innych miejscach.

  • Dwie wystawy: grafik i akwareli Mieczysława Guca oraz malarstwa Józefa Mularczyka będzie można obejrzeć jeszcze tego lata w dwóch sąsiedzkich galeriach w budynku nr 5 przy Rynku Starego Sącza.

  • Poniedziałek, 11 sierpnia 2014

    Nadzwyczajna impreza w Starym Sączu

    W niedzielę 10 sierpnia w Starym Sączu odbył się II Zjazd Sądeczan, którego głównym organizatorem jest Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin”. Mszy św. przy Ołtarzu Papieskim przewodniczył ks. bp Władysław Bobowski. Ogłoszono wyróżnionych honorowymi medalami oraz zwycięzców plebiscytu o nagrodę Towarzystwa.

 
OBWIESZCZENIA, KOMUNIKATY

Mieszkańcy Gminy Stary Sącz mogą korzystać bezpłatnie z usług Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu w formie pomocy: psychologa, mediatora, prawnika, pracownika socjalnego, kuratora sądowego, terapeuty uzależnień oraz hotelu ►


50. Posiedzenie Rady Miejskiej w Starym Sączu odbędzie się 27 sierpnia 2014 r. o godz. 11 w sali obrad Urzędu Miejskiego w Starym Sączu, ul. S. Batorego 25 ►


Uwaga: Od 1 września 2014 roku nowe konta bankowe Urzędu Miejskiego w Starym Sączu - Bank Spółdzielczy w Starym Sączu ►


Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu zaprasza na darmowe kursy: komputerowy ECDL Start oraz języka angielskiego

Całodobowy telefon Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Miejskim w Starym Sączu (o zdarzeniach mających istotne znaczenie dla bezpieczeństwa ludzi) 18 / 446 02 75


Piszą o nas, mówią i pokazują:

 

Kalendarz imprez